Menu
Nyheder 21. april kl. 13:20
Legebold for de 2-4 årige - Opstart lørdag den 22. april

HVB - Facebook

Kampe i klubben
April 2017
23.
søndag
10.00
Himmelev-Veddelev BK
-
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (02) • Pulje 2
Himmelev Idrætspark
Jyllinge FC
Himmelev Idrætspark
23.
søndag
10.00
Himmelev-Veddelev BK
1 - 4
Herrer
U12
U12 Drenge 4 begyndere 8-mands (05) • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Vallensbæk IF
Himmelev Idrætspark
23.
søndag
10.18
Himmelev-Veddelev BK (1)
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 2 - 23. april • Pulje 4
Hedehusene ny Idrætspark
Brøndbyernes IF (2)
Hedehusene ny Idrætspark
23.
søndag
10.18
Himmelev-Veddelev BK (2)
Spillet
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 23. april • Pulje 9
Vindinge Idrætspark
BSF (2)
Vindinge Idrætspark
23.
søndag
10.54
Himmelev-Veddelev BK (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 2 - 23. april • Pulje 3
Vor Frue Idrætscenter
Køge BK
Vor Frue Idrætscenter
23.
søndag
10.54
Himmelev-Veddelev BK
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 3 - 23. april • Pulje 3
Hedehusene ny Idrætspark
FHF
Hedehusene ny Idrætspark
23.
søndag
10.54
Himmelev-Veddelev BK (1)
Spillet
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 23. april • Pulje 10
Vindinge Idrætspark
Sengeløse GI
Vindinge Idrætspark
23.
søndag
12.24
Himmelev-Veddelev BK (1)
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 2 - 23. april • Pulje 4
Hedehusene ny Idrætspark
Tølløse BK
Hedehusene ny Idrætspark
23.
søndag
12.42
Himmelev-Veddelev BK (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 2 - 23. april • Pulje 3
Vor Frue Idrætscenter
Tuse Næs BK
Vor Frue Idrætscenter
23.
søndag
12.42
Himmelev-Veddelev BK
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 3 - 23. april • Pulje 3
Hedehusene ny Idrætspark
Greve Fodbold (2)
Hedehusene ny Idrætspark
23.
søndag
12.42
Himmelev-Veddelev BK (1)
Spillet
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 23. april • Pulje 10
Vindinge Idrætspark
BSF (1)
Vindinge Idrætspark
23.
søndag
13.30
Himmelev-Veddelev BK
3 - 1
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (98-99) • Pulje 2
Himmelev Idrætspark
Tune IF
Himmelev Idrætspark
25.
tirsdag
18.30
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (98-99) • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
RB 1906
Himmelev Idrætspark
26.
onsdag
17.15
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (04) • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Hundige BK
Himmelev Idrætspark
26.
onsdag
18.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (04) • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Gislinge BK
Himmelev Idrætspark
26.
onsdag
19.00
FC Roskilde (Øst 2)
Herrer
U13
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (04) • Pulje 1
Roskilde Idrætspark
Lyngby Boldklub 1921 (Øst 1)
Roskilde Idrætspark
26.
onsdag
19.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
Veteran
8-Veteran 2 • Pulje 5
Himmelev Idrætspark
Vemmedrup IF
Himmelev Idrætspark
26.
onsdag
19.30
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
Oldboys/girls
Old boys 1 • Pulje 2
Himmelev Idrætspark
Vindinge IF
Himmelev Idrætspark
27.
torsdag
18.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U11
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (06) • Pulje 5
Himmelev Idrætspark
Kalundborg GB
Himmelev Idrætspark

DBU Nyheder

DBU Sjælland