Menu

Nyheder

16. april - 2017 kl. 10:11
HVB skal fastholde Roskilde unge i fodbold
U13 på tur i Holland til Den Bosch Easter Cup
27. marts - 2017 kl. 09:02
Græs træningstider i Himmelev Park
17. februar - 2017 kl. 13:34
Pressebrev
15. februar - 2017 kl. 06:40
Ny samarbejdsaftale for HVB medlemmer
14. februar - 2017 kl. 07:03
Indsamling af genbrugsvarer
Nyere
Side 0 af 5
Ældre

HVB - Facebook

Kampe i klubben
Maj 2017
27.
lørdag
10.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (06) Forår • Pulje 4
Himmelev Idrætspark
BSF (3)
Himmelev Idrætspark
27.
lørdag
10.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U11
U11 Drenge 4 begynder 8-mands (06) Forår • Pulje 5
Himmelev Idrætspark
Svogerslev BK
Himmelev Idrætspark
27.
lørdag
10.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 2 - 27. maj • Pulje 3
Tune Stadion
KFUM BK, Roskilde
Tune Stadion
27.
lørdag
10.00
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 2 - 27. maj • Pulje 3, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Ølstykke FC (2)
Himmelev Idrætspark
27.
lørdag
10.00
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (10) - 27. maj • Pulje 8
Ølstykke Stadion
Veksø IF
Ølstykke Stadion
27.
lørdag
10.18
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 1 - 27. maj • Pulje 2
Brøndby Stadion
Brøndbyernes IF (1)
Brøndby Stadion
27.
lørdag
10.36
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 1 - 27. maj • Pulje 3
Brøndby Stadion
Fløng-Hedehusene
Brøndby Stadion
27.
lørdag
10.36
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 3 - 27. maj • Pulje 6
Tune Stadion
FC Lejre
Tune Stadion
27.
lørdag
10.36
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) begynder - 27. maj • Pulje 2, 2 baner
Himmelev Idrætspark
B. 1973, Herlev
Himmelev Idrætspark
27.
lørdag
10.54
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 2 - 27. maj • Pulje 4, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Ølstykke FC (1)
Himmelev Idrætspark
27.
lørdag
11.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (03) Forår • Pulje 4
Himmelev Idrætspark
RB 1906
Himmelev Idrætspark
27.
lørdag
11.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (04) Forår • Pulje 2
Himmelev Idrætspark
RB 1906
Himmelev Idrætspark
27.
lørdag
11.12
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 2 - 27. maj • Pulje 3, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Haslev FC (2)
Himmelev Idrætspark
27.
lørdag
11.12
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (10) - 27. maj • Pulje 10
Ølstykke Stadion
Slangerup & Omegn IF (2)
Ølstykke Stadion
27.
lørdag
11.30
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 2 - 27. maj • Pulje 3
Tune Stadion
Kirke Hyllinge IF
Tune Stadion
27.
lørdag
11.30
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) begynder - 27. maj • Pulje 2, 2 baner
Himmelev Idrætspark
Virum-Sorgenfri BK
Himmelev Idrætspark
27.
lørdag
11.30
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (10) - 27. maj • Pulje 8
Ølstykke Stadion
Skibby IK (3)
Ølstykke Stadion
27.
lørdag
11.48
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 1 - 27. maj • Pulje 3
Brøndby Stadion
BK Avarta (1)
Brøndby Stadion
27.
lørdag
11.48
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 3 - 27. maj • Pulje 6
Tune Stadion
Tune IF
Tune Stadion
27.
lørdag
12.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (02) Forår • Pulje 2
Himmelev Idrætspark
B. 1973, Herlev
Himmelev Idrætspark
27.
lørdag
12.06
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (10) - 27. maj • Pulje 10
Ølstykke Stadion
Ølstykke FC (1)
Ølstykke Stadion
27.
lørdag
12.24
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 1 - 27. maj • Pulje 2
Brøndby Stadion
Rosenhøj BK
Brøndby Stadion
28.
søndag
10.18
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 3 - 28. maj • Pulje 5
Himmelev Idrætspark
Greve Fodbold (1)
Himmelev Idrætspark
28.
søndag
10.36
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 28. maj • Pulje 12
Spraglehøj Idrætsanlæg
Jyllinge FC (3)
Spraglehøj Idrætsanlæg
28.
søndag
11.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U12
U12 Drenge 4 begyndere 8-mands (05) Forår • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Brøndby Strand IK
Himmelev Idrætspark
28.
søndag
11.12
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 3 - 28. maj • Pulje 4
Himmelev Idrætspark
Ishøj BK
Himmelev Idrætspark
28.
søndag
11.12
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 28. maj • Pulje 12
Spraglehøj Idrætsanlæg
Ølstykke FC (1)
Spraglehøj Idrætsanlæg
28.
søndag
11.12
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 28. maj • Pulje 13
Spraglehøj Idrætsanlæg
Ølstykke FC (3)
Spraglehøj Idrætsanlæg
28.
søndag
12.06
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 3 - 28. maj • Pulje 4
Himmelev Idrætspark
Slagslunde-Ganløse IF
Himmelev Idrætspark
28.
søndag
12.06
Himmelev-Veddelev BK (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 28. maj • Pulje 13
Spraglehøj Idrætsanlæg
Måløv BK (2)
Spraglehøj Idrætsanlæg
28.
søndag
12.24
Himmelev-Veddelev BK (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 3 - 28. maj • Pulje 5
Himmelev Idrætspark
Greve Fodbold (2)
Himmelev Idrætspark
29.
mandag
17.15
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (04) Forår • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Solrød FC
Himmelev Idrætspark
30.
tirsdag
17.15
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (06) Forår • Pulje 6
Himmelev Idrætspark
Holbæk B&I (2)
Himmelev Idrætspark
30.
tirsdag
17.45
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (05) Forår • Pulje 4
Himmelev Idrætspark
RB 1906
Himmelev Idrætspark
30.
tirsdag
19.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (98-99) Forår • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
Stenløse BK
Himmelev Idrætspark

DBU Nyheder

DBU Sjælland