Menu

Holdets stab

Træner
ingen pic
Jeppe Alslev

Spillerliste

ingen img
Sylvester Bjørn

Seneste nyheder

  • Sidste nyt
    Resultater for weekendens kampe hos u17
  • Sidste nyt
    Dette er en årgang 2000 nyhed

Holdets aktiviteterHimmelev-Veddelev U11

Holdet har ingen fremtidige aktiviteter.

Næste kampU13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3

Ude mod
BSF
18. aug
Kl. 18.00
Ballerup Idrætspark
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår - Pulje 3

Næste kampU13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 2

Hjemme mod
Jyllinge FC
16. aug
Kl. 19.00
Himmelev Idrætspark
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår - Pulje 2

KampprogramU13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3

August 2017

BSF
18. aug
Kl. 18.00
Ude
Ballerup Idrætspark

Himmelev-Veddelev BK

Himmelev-Veddelev BK
23. aug
Kl. 19.00
Hjemme
Himmelev Idrætspark

Fløng-Hedehusene Idræt
September 2017

BK Friheden
2. sep
Kl. 12.00
Ude
Strandmarkens Fritidscenter

Himmelev-Veddelev BK

Himmelev-Veddelev BK
6. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Himmelev Idrætspark

Jyllinge FC

Himmelev-Veddelev BK
13. sep
Kl. 18.15
Hjemme
Himmelev Idrætspark

Brøndbyernes IF

Vallensbæk IF
20. sep
Kl. 18.00
Ude
Vallensbæk Idrætscenter

Himmelev-Veddelev BK

Himmelev-Veddelev BK
26. sep
Kl. 17.45
Hjemme
Himmelev Idrætspark

Herstedøster IC
Oktober 2017

B. 1973, Herlev
8. okt
Kl. 13.00
Ude
Elverroad

Himmelev-Veddelev BK

Himmelev-Veddelev BK
11. okt
Kl. 17.15
Hjemme
Himmelev Idrætspark

AIK 65 Strøby Fodbold

KampprogramU13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 2

August 2017

Himmelev-Veddelev BK
16. aug
Kl. 19.00
Hjemme
Himmelev Idrætspark

Jyllinge FC

BSF
27. aug
Kl. 11.00
Ude
Ballerup Idrætspark

Himmelev-Veddelev BK

Himmelev-Veddelev BK
30. aug
Kl. 18.45
Hjemme
Himmelev Idrætspark

Albertslund IF
September 2017

Svogerslev BK
10. sep
Kl. 14.30
Ude
Svogerslev Idrætspark

Himmelev-Veddelev BK

Himmelev-Veddelev BK
13. sep
Kl. 18.15
Hjemme
Himmelev Idrætspark

Fløng-Hedehusene

Jyllinge FC
20. sep
Kl. 18.00
Ude
Spraglehøj Idrætsanlæg

Himmelev-Veddelev BK

Himmelev-Veddelev BK
26. sep
Kl. 17.45
Hjemme
Himmelev Idrætspark

BSF
Oktober 2017

Albertslund IF
7. okt
Kl. 11.00
Ude
Albertslund Stadion

Himmelev-Veddelev BK

Himmelev-Veddelev BK
10. okt
Kl. 17.15
Hjemme
Himmelev Idrætspark

Svogerslev BK

Fløng-Hedehusene
29. okt
Kl. 11.00
Ude
Fløng Idrætsanlæg

Himmelev-Veddelev BK

StillingU13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 AIK 65 Strøby Fodbold 0 0 0 0 0
2 B. 1973, Herlev 0 0 0 0 0
3 BK Friheden 0 0 0 0 0
4 Brøndbyernes IF 0 0 0 0 0
5 BSF 0 0 0 0 0
6 Fløng-Hedehusene Idræt 0 0 0 0 0
7 Herstedøster IC 0 0 0 0 0
8 Himmelev-Veddelev BK 0 0 0 0 0
9 Jyllinge FC 0 0 0 0 0
10 Vallensbæk IF 0 0 0 0 0

StillingU13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Albertslund IF 0 0 0 0 0
2 BSF 0 0 0 0 0
3 Fløng-Hedehusene 0 0 0 0 0
4 Himmelev-Veddelev BK 0 0 0 0 0
5 Jyllinge FC 0 0 0 0 0
6 Svogerslev BK 0 0 0 0 0