Menu

Holdets stab

Træner
ingen pic
Carsten Østerberg
Træner
profil
Per Møller Sørensen
Assistenttræner
ingen pic
Jacob Laurents
Holdleder
ingen pic
Michael Hjorth-Westh

Spillerliste

profil
Ali Mohammad Alaabudi
profil
Arthur Lauesgaard
profil
Arthur Valdemar Olsen
ingen img
August Emil Nielsen
ingen img
Benjamin Mikkelsen
ingen img
Christian Eriksen
ingen img
Daniel Gaardsøe Nilsson
ingen img
Emil West
profil
Esben Wenøe Breddam
ingen img
Eskild Valde Jørgensen
profil
Frederik Kjeldahl Mikkelsen
profil
Frederik Kracht
ingen img
Frederik Olsen
ingen img
Gustav Hedegaard Sønderkær
ingen img
Julius Emil Ærø
ingen img
Kristoffer Vasehus
profil
Lasse Strauss
profil
Lauritz Kåre Kaalund Pedersen
ingen img
Mads Ingemann jørgensen
profil
Magnus Hylleberg Sørensen
profil
Malte Lindholm Byberg
ingen img
Malthe Ramskov Østerberg
ingen img
Mathias Sejerskilde
profil
Mathias Thinggaard
profil
Matias Andersen
profil
Nichlas Pantung Hansen
profil
Otto Jang-Jespersen
profil
Pelle Vestergaard Dahlin
profil
Rasmus Buus Jensen
profil
Sander Wenøe
ingen img
Sebastian Heltberg
ingen img
Victor Lavlund Ring
ingen img
Villads Ødegaard Nielsen
ingen img
William Andersen Lentz
profil
William Hjorth-Westh

Seneste nyheder

  • Sidste nyt
    Resultater for weekendens kampe hos u17
  • Sidste nyt
    Dette er en årgang 2000 nyhed

Næste kampUngdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (04) • Pulje 1

Der er ingen fremtidige kampe på programmet

Næste kampU13 Drenge 8-mands 2 (04) Forår • Pulje 2

Hjemme mod
RB 1906
27. maj
Kl. 11.00
Himmelev Idrætspark
U13 Drenge 8-mands 2 (04) Forår - Pulje 2

Næste kampU13 Drenge 8-mands 4 (04) Forår • Pulje 3

Ude mod
Albertslund BS 72
1. jun
Kl. 18.30
Sportspladsen i Syd
U13 Drenge 8-mands 4 (04) Forår - Pulje 3

KampprogramUngdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (04) • Pulje 1

August 2016

Herlev IF (2)
HHT
Ude
Herlev Stadion

Himmelev-Veddelev BK (2)
September 2016

Frem Hellebæk (2)
2 - 1
Ude
Nordkysthallen

Himmelev-Veddelev BK (2)

KampprogramU13 Drenge 8-mands 2 (04) Forår • Pulje 2

April 2017

Himmelev-Veddelev BK
1 - 6
Hjemme
Himmelev Idrætspark

Stenløse BK
Maj 2017

Himmelev-Veddelev BK
1 - 6
Hjemme
Himmelev Idrætspark

Allerød Fodbold Klub

Kr. Hyllinge IF
3 - 5
Ude
Kirke Hyllinge Stadion

Himmelev-Veddelev BK

Himmelev-Veddelev BK
1 - 6
Hjemme
Himmelev Idrætspark

Ølstykke FC

Farum BK (2)
3 - 0
Ude
Farum Park

Himmelev-Veddelev BK

Birkerød IF "Skjold"
4 - 1
Ude
Birkerød Stadion

Himmelev-Veddelev BK

Himmelev-Veddelev BK
27. maj
Kl. 11.00
Hjemme
Himmelev Idrætspark

RB 1906

FC Hornsherred
30. maj
Kl. 17.30
Ude
Skibby Stadion Kunstgræs

Himmelev-Veddelev BK
Juni 2017

Himmelev-Veddelev BK
7. jun
Kl. 19.00
Hjemme
Himmelev Idrætspark

IS Skævinge

KampprogramU13 Drenge 8-mands 4 (04) Forår • Pulje 3

April 2017

Himmelev-Veddelev BK
3 - 1
Hjemme
Himmelev Idrætspark

BK Friheden

Himmelev-Veddelev BK
12 - 0
Hjemme
Himmelev Idrætspark

Hundige BK
Maj 2017

SB 50 Ishøj
1 - 8
Ude
Ishøj Idrætscenter

Himmelev-Veddelev BK

Himmelev-Veddelev BK
1 - 2
Hjemme
Himmelev Idrætspark

Rosenhøj BK

Taastrup FC
3 - 9
livescore
Ude
NyBolig Park - Kunstgræs

Himmelev-Veddelev BK

Himmelev-Veddelev BK
UHT
Hjemme
Himmelev Idrætspark

Greve Fodbold
Juni 2017

Albertslund BS 72
1. jun
Kl. 18.30
Ude
Sportspladsen i Syd

Himmelev-Veddelev BK

Himmelev-Veddelev BK
7. jun
Kl. 19.00
Hjemme
Himmelev Idrætspark

Høje Tåstrup IF

Holdets aktiviteterHimmelev Veddelev 2004 2

Maj 2017
27.
lørdag

11:00 - 12:00

Kamp
Himmelev-Veddelev BK - RB 1906
klubhuset
29.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på græs
klubhuset
30.
tirsdag

17:30 - 18:30

Kamp
FC Hornsherred - Himmelev-Veddelev BK
klubhuset
Juni 2017
1.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på græs
klubhuset
1.
torsdag

18:30 - 19:30

Kamp
Albertslund BS 72 - Himmelev-Veddelev BK
klubhuset
5.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på græs
klubhuset
7.
onsdag

19:00 - 20:00

Kamp
Himmelev-Veddelev BK - IS Skævinge
klubhuset
7.
onsdag

19:00 - 20:00

Kamp
Himmelev-Veddelev BK - Høje Tåstrup IF
klubhuset
8.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på græs
klubhuset
12.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på græs
klubhuset
15.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på græs
klubhuset
19.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på græs
klubhuset
22.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på græs
klubhuset