Menu

Holdets stab

Holdleder
ingen pic
Michael Hjorth-Westh
Træner
ingen pic
Marcus Oxe

Spillerliste

profil
Arthur Lauesgaard
profil
Arthur Valdemar Olsen
profil
Emil Hylleberg
profil
Frederik Kjeldahl Mikkelsen
ingen img
Frederik Olsen
ingen img
Gustav Winther
profil
Laurits Mønster Jacobsen
profil
Lauritz Kåre Kaalund Pedersen
profil
Magnus Hylleberg Sørensen
ingen img
Marcus Kjelstrup
profil
Matias Andersen
profil
Nichlas Pantung Hansen
ingen img
Oliver Grønvig
profil
Pelle Vestergaard Dahlin
profil
Peter Muganyizi Juhl Clausen
profil
Rasmus Buus Jensen
profil
Sander Wenøe
profil
Valdemar Westh Petersen
profil
William Hjorth-Westh

Seneste nyheder

  • Sidste nyt
    Resultater for weekendens kampe hos u17
  • Sidste nyt
    Dette er en årgang 2000 nyhed

Holdets aktiviteterHimmelev Veddelev 2004 1

August 2017
5.
lørdag

09:00 - 16:00

Stævne
Stryhns Cup
klubhuset
19.
lørdag

11:00 - 12:10

Kamp
Himmelev-Veddelev BK - Holbæk B&I
26.
lørdag

13:30 - 14:40

Kamp
KFUM BK, Roskilde - Himmelev-Veddelev BK
29.
tirsdag

18:30 - 19:40

Kamp
Himmelev-Veddelev BK (1) - KFUM BK, Roskilde (Øst 2)
30.
onsdag

18:30 - 19:40

Kamp
Roskilde Pigefodbold - Himmelev-Veddelev BK
September 2017
2.
lørdag

11:00 - 12:10

Kamp
Himmelev-Veddelev BK - Tølløse BK
9.
lørdag

10:00 - 11:10

Kamp
FC Lejre - Himmelev-Veddelev BK
16.
lørdag

13:00 - 14:10

Kamp
Holbæk B&I - Himmelev-Veddelev BK
23.
lørdag

11:00 - 12:10

Kamp
Himmelev-Veddelev BK - KFUM BK, Roskilde
30.
lørdag

11:00 - 12:10

Kamp
Himmelev-Veddelev BK - Roskilde Pigefodbold
Oktober 2017
6.
fredag

17:00 - 18:10

Kamp
Tølløse BK - Himmelev-Veddelev BK
14.
lørdag

11:00 - 12:10

Kamp
Himmelev-Veddelev BK - FC Lejre

Næste kampU14 Drenge 1 (04) Efterår • Pulje 3

Hjemme mod
Holbæk B&I
19. aug
Kl. 11.00
Himmelev Idrætspark
U14 Drenge 1 (04) Efterår - Pulje 3

Næste kampUngdomspokalen U14 Drenge (04) 17/18 • Pulje 1

Hjemme mod
KFUM BK, Roskilde (Øst 2)
29. aug
Kl. 18.30
Himmelev Idrætspark
Ungdomspokalen U14 Drenge (04) 17/18 - Pulje 1

KampprogramU14 Drenge 1 (04) Efterår • Pulje 3

August 2017

Himmelev-Veddelev BK
19. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Himmelev Idrætspark

Holbæk B&I

KFUM BK, Roskilde
26. aug
Kl. 13.30
Ude
Lillevang Idrætscenter

Himmelev-Veddelev BK

Roskilde Pigefodbold
30. aug
Kl. 18.30
Ude
Himmelev Idrætspark

Himmelev-Veddelev BK
September 2017

Himmelev-Veddelev BK
5. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Himmelev Idrætspark

Tølløse BK

FC Lejre
9. sep
Kl. 10.00
Ude
Osted Stadion

Himmelev-Veddelev BK

Holbæk B&I
16. sep
Kl. 13.00
Ude
SuRi Park

Himmelev-Veddelev BK

Himmelev-Veddelev BK
23. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Himmelev Idrætspark

KFUM BK, Roskilde

Himmelev-Veddelev BK
30. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Himmelev Idrætspark

Roskilde Pigefodbold
Oktober 2017

Tølløse BK
6. okt
Kl. 17.00
Ude
Tølløse Stadion

Himmelev-Veddelev BK

Himmelev-Veddelev BK
14. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Himmelev Idrætspark

FC Lejre

KampprogramUngdomspokalen U14 Drenge (04) 17/18 • Pulje 1

August 2017

Himmelev-Veddelev BK (1)
29. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Himmelev Idrætspark

KFUM BK, Roskilde (Øst 2)

StillingU14 Drenge 1 (04) Efterår • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FC Lejre 0 0 0 0 0
2 Himmelev-Veddelev BK 0 0 0 0 0
3 Holbæk B&I 0 0 0 0 0
4 KFUM BK, Roskilde 0 0 0 0 0
5 Roskilde Pigefodbold 0 0 0 0 0
6 Tølløse BK 0 0 0 0 0